Somaspor’da Bir İyi, Bir Kötü Haber

Somaspor’da Bir İyi, Bir Kötü Haber

Somaspor’un bu hafta sonu Gölcükspor ile oynayacağı maç öncesi bir iyi bir de kötü gelişme yaşandı.

.

Erokspor maçının 53.dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan ve Gölcükspor maçında oynayıp oynamayacağı belli olmayan Abdülkadir Çelik ve daha önce sakatlığından dolayı Erokspor karşısında forma giyemeyen Abdullah Kasap ikilisinin durumu belli oldu.

abdülkadir Çelik

Abdülkadir Çelik’in üst adalesi, Abdullah Kasap’ın ise kuyruk sokomundaki ağrılarından dolayı Gölcükspor maçında takım arkadaşlarını yalnız bırakacaklarALİ AKKUŞ

Ali Akkuş Geri Döndü

Somaspor’a sevindirici haber ise Ali Akkuş‘tan geldi. Geçen sezon başı Kahraman Maraştan kiralık gelen ve sezon sonu takımına geri dönen orta sahanın başarılı oyuncusu Ali Akkuş, kulübüyle anlaşarak yeniden Somaspor’a imza attı. 45 numaralı formayı giyecek olan Ali Akkuş’un  lisans işlemleri yetişmesi halinde 18 kişilik kadroda yerini alacak..

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Somaspor Gol Çalıştı
Gölcükspor Maç Önü
Gölcükspor Maçımızın Hakemleri Belli Oldu
Gölcükspor Hazırlıkları Başladı
Basatemür, Gölcükspor Maçına Değindi
2 Oyuncu Daha Cezalı Duruma Düştü
Maç Fotoları İçin Buraya Tıklayınız!
Ev Sahibi Gibi Oynayamadık!
Somaspor 1-1 Gölcükspor (Video)
Gölcükspor Maçının Hazırlıkları Sürdü
Gölcükspor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Somaspor’da 3 Oyuncu Cezalı Duruma Düştü!
Somaspor’da Sakatlık Şoku!
İnanmışlar Topluluğu
Gölcükspor 0-1 Somaspor
Gölcükspor Maç Önü..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN