Takımların Futbol Turnuvasında Giyeceği Formalar!

Takımların Futbol Turnuvasında Giyeceği Formalar!

4 Mayıs Perşembe günü başlayacak Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvasında boy gösterecek 20 takım hangi renk forma giyecek?

Turnuvalarda takım oyuncuların hiçte istemediği bir durum söz konusu. Takımlar aynı renkte formalarla sahaya çıktıklarında kural gereği, kura atışı sonucu yelek giymek zorunda kalıyor buda futbolcuların hiç de istemediği bir durum.

Şimdi takım sorumlularından bize gelen formalara hep beraber bir göz atalım ve kimler kuraya girecek bakalım.

A GRUBU FORMA

A-Grubu: İmbat Madencilik-Nakliyeciler-Esnaf Odası-Kolin Maden-ELİ (2)

B-Grubu: ELİ (1)-Maden-İş-Hidro-Gen-Soma Termik-Soma Belediyesi

C GRUBU FORMA

C-Grubu: Milli Eğitim-ELİ (3)-Emniyet-Devlet Hastanesi-Genç Öğretmen

D-GRUBU FORMAları

D-Grubu: Ticaret Odası-Huzurevi-Nitromak-Mevlana Özel Eğitim-Yuta Çalışkan

Tüm turnuva yazıları için buraya tıklayınız!..

somadaspor
ARADIĞINIZ HER ŞEY İNCİ TİCARETTE-Duşa Kabin -Banyo Dolapları -Laminant -Banyo Tadilat -Mutfak Tadilat -Kapı -Mobilya Ayak ve Kulp Çeşitleri -Banyo Batarya -Mutfak Batarya -Çeşitli Su Armatürleri ve Mobilya Boyaları 100% Kalite ile İNCİ TİCARETTE SELÇUK BULUT İLETİŞİM TEL:selcuk@inciticaret.net WEB:www.inciticaret.net http://www.xn--hirdavatdnyasi-osb.com/ ADRES:Kurtuluş Mahallesi Fatih Caddesi No:48 Soma / MANİSA

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN