Masterler, Saruhan’lıdan 1 Galibiyet, 1 Beraberlikle Ayrıldı.

Masterler, Saruhan’lıdan 1 Galibiyet, 1 Beraberlikle Ayrıldı.

2021-2022 sezonunda Ege Masterler Liginde mücadele edecek olan temsilcimiz Soma Masterler +40 ve +50 takımları, Saruhanlı Masterler ile deplasmanda hazırlık maçı oynadı.

Soma Master +40 takımı rakibini 2-1 mağlup ederken, +50  ise 3-3 berabere kaldı.

SARUHANLI MASTER 3-3-SOMA MASTER

+50 Saruhanlı Master 3-3 Soma Master

İshak Çelebi sahasında oynanan ve dost hane şeklinde geçen karşılaşmalarda ilk maç saat 16:00’da +50 takımları arasında oynandı.

Sahaya; Üzeyir Akbulut-Ahmet Meriç-Ahmet Koyun-Ayhan Demir-Reha Fidan-Mehmet Gürbüz-Celal Çetin Demirel-Cenk Önder-Uğur Geren-Seyit Çetinkaya ve Şahin Sayar on biri ile çıkan +50 takımımız Seyit Çetinkaya, Cenk Önder ve Şahin Sayar’ın golleri ile karşılaşmadan 3-3’lük beraberlikle ayrıldı.

SARUHANLI MASTER SOMA MASTER

+40 Saruhanlı Master 1-2 Soma Master

Saat 18’de başlayan maçta ise rakibi karşısında etkili bir futbol ortaya koyan Soma Master +40 takımı, karşılaşmadan 2-1 galip ayrıldı.

Maça; Adem-Reha-Tolga-Fatih-Hasan-İlker-Yücel-Erol-Avusturya-Ertuğ ve Selçuk on biri ile çıkan Soma Master +40 takımı, Tolga Yaman ve Avusturya Mustafa’nın attığı gollerle sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Şahin Sayar, Etkili Oyununu Golle Süsledi.

Şahin Sayar, Etkili Oyununu Golle Süsledi.

+50 takımının forvet oyuncusu Şahin Sayar, etkili oyununu attığı güzel golle süsledi. Başarılı forvet oyuncusu Sayar, ‘’İyi bir ekibimiz var. Amacımız Master camiasında centilmence mücadele edip, dostluklar kurmak ve sağlıklı yaşamak.’’dedi.

Tüm Master haberleri için buraya tıklayınız!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN