Ege Masterler de Hareketlilik Başladı

Ege Masterler de Hareketlilik Başladı

Soma’da Ege Masterler Ligi (EMF) de mücadele eden üç takımdan biri olan Bora Master’de hareketli saatler başladı.

Futbola gönül vermiş emektar futbolcuların “İkinci Baharını Yaşayanlar” diye adlandırılan Masterler Futbol Liginde mücadele eden Bora Masterler’de hareketli saatler yaşandı.

Adını 12 Nisan 2021 tarihinde evinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle 45 yaşında hayata veda eden eski takım arkadaşları Bora Bilgener‘den alan Bora Masterler’de Osman Şahin’den boşalan görevi ve yarışma haklarını İnci Ticaret sahibi Selçuk Bulut, devraldı.

21 OYUNCU İLE YOLA DEVAM

Mavi-beyazlı ekibin tüm haklarını devralan Selçuk Bulut, transfere de hızlı girdi. Takım antrenörlüğüne Salih Marangoz ve Caner Başaran’ı getiren Bulut, bünyesinde mücadele edecek 21 oyuncuyu da spor kamuoyuna duyurdu.

Selçuk Bulut’un belirlediği Bora Masterler oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor.

1. Selçuk Bulut
2. Salih Marangoz
3. Birol Alnıaçık
4. Adem Öksüz
5. Mehmet Bilal
6. Faruk Ural
7. Şerif Yeşil
8. Adem Topal
9. Ali Akgün
10. Ayhan Çakır
11. Azim Dağbaşı
12. Caner Başaran
13. Mehmet Kurt
14. Harun Ersoy
15. Gökhan Kazancı
16. Hakan Yılmaz
17. Yıldırım Uysal
18. Uğur Bozbay
19. Turgay Küçük
20. Ercan Duran
21. Mustafa Atala

SELÇUK BULUT HEDEF TAKIM POZİSYONUNA GELMEK İSTİYORUZ

SELÇUK BULUT: ‘’ HEDEF TAKIM POZİSYONUNA GELMEK İSTİYORUZ’’

Takımı devralmasıyla beraber büyük bir sorumluluğun altına giren Selçuk Bulut şunları söyledi:

”2 Sezondur Ege Masterler Liginde Osman Şahin öncülünde mücadele veren Bora Masterler futbol takımının 2023/2024 sezonunda Osman Şahin’in iş yoğunluğu sebebiyle öncülüğü bana devretmesi beni memnun etmiştir. Bu bağlamda ben ve takım arkadaşlarım Bora Master’in adının layık şekilde ilerlemesinde aynı hassasiyete göstermek için elimizden geleni yapacağız. Bu sene yeni bir oluşuma gidip hedef takım pozisyonuna gelmek istiyoruz. Katıldığımız ligin asıl amacı olan dostluk, kardeşlik ve saygı çerçevesini takım içi dengelerinde de gösterebilirsek ne mutlu bize. Destekleri ile bu ligde bulunmamızı sağlayan Levent Analı, Yılmaz Analı, Esin Ayanoğlu ve Ercan Duran’a sonsuz teşekkürler ederiz.’’dedi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN