Bora Master 2-5 Eşref Paşa Master

Bora Master 2-5 Eşref Paşa Master

Ege Masterler Federasyonu EMF Lig’in ilk haftasında Soma 13 Eylül Bora Master ile Eşref Paşa Master karşı karşıya geldi.

TFF Tesislerinde saat 14:30’da Ramazan Azimli, Tuba Kaya ve Muhammed Baştürk hakem triosunun yönetim gösterdiği maçın kazananı 5-2’lik skorla misafir takım Eşref Paşa Master oldu.

İzmir temsilcisi Eşref Paşa Master’e,  Bora Masterler karşısında galibiyete taşıyan golleri: Hasan Hüseyin Akşahin (2), Ercan Çalık, Yecdin Rakaç ve Kurtuluş Özhan attı. Bora Masterlerin gollerini ise: İsmail Bardan ve Uğur Bozbay kaydetti.

BORA MASTER

Bora Master-Saruhanlı 7 Eylül Master

İlk haftayı mağlubiyetle kapatan Bora Masterler ikinci hafta maçını Saruhanlı 7 Eylül Masterler ile yine evinde oynayacak.Eşref Paşa Master ise Donanmacı Master

Eşref Paşa Master-Donanmacı Master

Soma deplasmanından 5-2’lik skorla lige iyi bir başlangıç yapan Eşref Paşa Master ise Donanmacı Masterlerin konuğu olacak.Ramazan Azimli Tuba Kaya Muhammed Baştürk

Bora Master 2-5 Eşref Paşa Master

STAD:TFF TESİSLERİ
HAKEMLER:Ramazan Azimli Tuba Kaya Muhammed Baştürk
SOMA BORA MASTER:Şenol-İsmail-Serkan-Cenk-Uğur-Turgay-Osman-Kemal-Adem Topal-Abdurrahman-Selçuk
YEDEKLER:Adem Öksüz, Celil, Ersan, Abdullah, Yaşar, Ogün
ANTRENÖR:Osman Şahin

EŞREF PAŞA MASTER:İbrahim- Mehmet-İdris-Ercan-Salih Tütüncü-Hakkı-Hasan Yanarlı-Erman-H.Hüseyin-Kurtuluş-Engin
YEDEKLER:Cumhur, Muhettin,Yeçdin,Bayram,Salih Vericioğlu, Şehmuz
ANTRENÖR:Muhittin Durmaz
KIRMIZI KARTLAR: Yok
GOLLER: Hasan Hüseyin Akşahin (2), Ercan Çalık, Yecdin Rakaç, Kurtuluş Özhan (Eşref Paşa Master), İsmail Bardan, Uğur Bozbay (Bora Master)
NOT: Karşılaşmaya ait fotolar Somadaspor Facebook sayfamıza yüklenecektir. Tüm Master haberlerini okumak için buraya tıklayınız!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN