Somaspor’da 2 Oyuncu 2 Hafta Yok!

Somaspor’da 2 Oyuncu 2 Hafta Yok!

Bu sezon sakatlıklardan dolayı yakasını bir türlü kurtaramayan Somaspor bu kez Atalay Demirtaş, Mirlan Murzaev ve Coşkun Kılıç’ın sakatlığıyla sarsıldı.

SOMADASPOR

Geçen hafta Somaspor ile Yıldırım Belediyespor arasında oynanan zorluk derecesi yüksek maçta arka adalesinden sakatlanarak oyundan çıkan Atalay Demirtaş ile Mirlan Murzaev’in Burhaniye Belediyespor ve Urganlıspor maçlarında oynama şansları yok!

Yine 90 dakikayı ağrılarına rağmen tamamlayan Coşkun Kılıç, İzmir’de tedavi görüyor. Coşkun’un durumu ilerleyen günlerde netlik kazanacak..

Öte yandan sakatlıkları geçen Berkant İstanbul, Akın Alkan ve Caner Şen takımla çalışmalara başladı..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN