Oryantiring’te EML’den Büyük Başarı

Oryantiring’te EML’den Büyük Başarı

Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden büyük başarı…

2 Mart’ta Kocaeli Gebze Teknik Üniversitesinde 55 okul takımı ve 350 sporcunun katılımı ile yapılan okul sporları Oryantiring grup müsabakalarında Soma Mesleki ve Teknik Lisesi öğrencileri;
Genç Erkek A ( Furkan Ünal, Bayram Can Çelikkaya, Şeref Volkan Aldemir, Cevat Şenel, Berkay Geven),
Genç Erkek B ( Özgür Öztürk, Kamil Efe Eryılmaz, Umut Coşkun, Doğukan Köse, Ceyhun Çoban ) kategorilerinde takım olarak grup müsabakalarında derece yaptılar ve Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandılar.İli, Teşekkür Etti

Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü  Samih İli, yarışmalara katılabilme anlamında ulaşım desteği sağlayan ve her zaman yanlarında olan Belediye Başkanımız  Ali Tulup‘a, tüm sportif faaliyetlerde öğrencilerini destekleyen Soma Gençlik ve Spor Müdüresi Dilek Kuruçay‘a ve  öğrencilerin bu başarıyı yakalamasında büyük emeği olan Soma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Sılay Mutlu hocaya teşekkür etti.

Bizlerde Somadaspor olarak dereceye giren tüm sporcularımıza Afyon da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında başarılar dileriz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN