Somaspor Yaz Futbol Okuluna Rekor Katılım

Somaspor Yaz Futbol Okuluna Rekor Katılım

Somaspor ve Soma Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ücretsiz ”Yaz Futbol Okulu”  rekor katılımın yanında herkesin takdirini kazandı.

400 SPORCU FUTBOL EĞİTİMİ ALIYOR

Futbol okulunda şu ana kadar yaklaşık 400 öğrencinin eğitim gördüğünü belirten alt yapı sorumlusu Mustafa Şen, çalışmalarının sıcak havaya rağmen oldukça güzel geçtiğini belirterek şunları söyledi:”Çocuklarımızın eğlenme ve öğrenmenin yanında motorik özelliklerinin yanı sıra boy kilo ölçümlerini alıp gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Amacımız tamamen alt yapıya bir değer katmak, kendi çocuklarımızdan faydalanmak ve onlara değer verip inanmak. Hayal ettiğinizde buna da inandığınızda insanları da inandırdığınız da muhakkak başarı gelecektir. Bunun için alt yapı çalışmalarımızı tesislerimizin ışıklandırılması tamamlandığında 12 aya yaymak istiyoruz. Bunun için ileriye dönük çok ciddi ve kaynaklı projelerimiz var. Günü kurtarmak için değil geleceği kurtarmak için alt yapı diyorum.”dedi.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN