Somaspor A-Takım İçin Seçme Yapacak..

Somaspor A-Takım İçin  Seçme Yapacak..

Siyah-beyazlı kulüp, 15 Ağustos Çarşamba günü Soma Linyit Stadı’nda futbolcu seçmeleri yapacak.

Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Somaspor, yeteneklerini göstererek, siyah-beyazlı takımda oynamak isteyen gençlere fırsat yarattı.

Bu sezon bir birinden değerli oyuncuları kadrosuna katarak iddialı bir takım yaratan Somaspor Yönetim Kurulu, yeteneklerini göstermek isteyen genç futbolcuların 15 Ağustos Çarşamba günü Soma Linyit Stadı’nda saat 18:00’de yapılacak seçmelere katılmaları istendi.

Seçmelere katılacak oyuncuların mutlaka Somaspor Kulüp Müdürü Kazım Açıkgöz‘ü şu numaradan 0542-370 5509 arayarak kayıt yaptırmaları istendi..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar

    Birdahaki secme ne zaman yapilir

YORUM YAZIN