Soma’lı Doğukan Tarlaek Milli Takımda..

Soma’lı Doğukan Tarlaek Milli Takımda..

Soma’lı Doğukan Tarlaek, Türkiye U-14 Milli Takımımızın, 22-26 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya’da hazırlık kampının aday kadrosuna çağrıldı.

Futbol yaşantısına Soma sporda başlayıp daha sonra Soma Zafer sporda devam ederken, bu sezon Akhisar spor U-14 takımına transfer olan Doğukan Tarlaek, oynadığı başarılı futboluyla Milli Takım kurmaylarının dikkatini çekti ve Milli Takım Kampına davet edildi.

İstasyon Zafer Mahallesinden Ayşe Temizel Öğrencisi olan Doğukan Tarlaek, Türk Milli Takımı U-14 aday kodrosuna davet edilmesi ilçede sevinçle karşılandı.

Somamızı da temsil eden Doğukan Tarlaek‘i somadaspor ekibi olarak tebrik eder, başarılarının devamını dileriz..
somadaspor.com


Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN