Soma Masterlere 2 Taze Kan Daha

Soma Masterlere 2 Taze Kan Daha

Ege Masterler Liginde mücadele eden Soma Masterler, Yücel Durali ve Bahadır Özgen’den sonra iki önemli ismi daha bünyesine dahil etti.

SOMADASPOR

Soma Masterler, geçen sezonun çeyrek finalde karşılaştığı rakibi 1881 Ata Masterler’e 3-2 mağlup olup final şansını yitirmişti.2 Final Birer Gün Ara İle Oynandı
Ege Masterler Ligi çeyrek finali ile Soma Kaymakamlık Futbol Turnuva finalinin birer gün ara ile olmasından dolayı; İlker Cakır, Bülent Aktuğ ve Yusuf İpek gibi as oyuncular o karşılaşmada yer almamıştı. Soma Masterler yönetimi aynı sıkıntıyı yaşamamak için kadro derinliğini daha önce transfer ettikleri Yücel Durali ve Bahadır Özgen‘den sonra Yuta Çalışkan’ın iki önemli ismi Kenan Bulut ve Salih Marangoz ile doldurdu..


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN