Basatemür, Çıkış Arayan Bir Takımla Oynayacağız

Basatemür, Çıkış Arayan Bir Takımla Oynayacağız

Burhanettin Basatemür, 28 Kasım Cumartesi günü kendi sahamızda oynayacağımız Batman Petrolspor maçından 3 puanla ayrılarak liderliği 12.haftaya taşımak istediklerini söyledi.

Ligin ilk üç haftasına iyi başlayan ancak 3.haftadan sonra düşüşe geçen Batman Petrolspor’un bizim maçımızı dönüm noktası olarak belirleyebileceklerinin altını çizen Burhanettin Basatemür;

”Batman Petrolspor lige çok iyi başlamış ve 3.haftada lider duruma kadar gelmişti. Ancak son haftalarda iyi sonuçlar alamadılar. Bu yüzden kesinlikle çok zor bir maç oynayacağız. Tabi burada belirleyici olacak olan bizim performansımız. Bizi bugünlere getiren iş disiplini, ciddiyet ve doğru oyundan kesinlikle taviz vermeden oynamamız gerekiyor. Yaşanan sıkıntılı süreçlere rağmen oyuncularımız müthiş bir duruş ve profesyonellik göstererek takımımızın bugünlere gelmesini sağladılar. Aynı ciddiyet ve duruşla devam etmek istiyoruz. İnşallah Somamızı mutlu edecek skoru alırız ve yolumuza devam ederiz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler;

Batman Petrolspor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Batman Petrolspor Provası Yapıldı
Batman Petrolspor Hazırlıkları Başladı
Bu Oyuna Bu Skor!
Somaspor 1-1 Batman Petrolspor
Somaspor’da Defansın Merkezi Sıkıntılı!
Somaspor, Batman Petrolspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.
Somaspor’da Basatemür, ”Kenetlenme Zamanı”
Batman Petrolspor 1-0 Somaspor
Batman Petrolspor-Somaspor Maç Önü.
Batman Petrol-Somaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN