Ayşe Temizel Ortaokulu Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımından Büyük Başarı

Ayşe Temizel Ortaokulu Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımından Büyük Başarı

Soma Ayşe Temizel Ortaokulu Küçük Kızlar Masa Tenisi Takımı, Denizli’de düzenlenen Küçük Kızlar Masa Tenisi grup müsabakaları’nda ikinci olarak Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.

Okul öğretmenleri Erdal Yıldız, Mahir Arslan ve Mustafa Dermenci önderliğinde, Elifnaz Fen, Selin Kavas ve Tuğba Balaban’dan kurulu oyuncu kadrosuyla mücadele eden Ayşe Temizel Ortaokulu Küçük Kızlar, müsabakalarda İzmir birincisi ve ikincisi olan takımları yendi. Aydın birincisini yaklaşık 12 takımın mücadele ettiği müsabakalarda sadece bir maçında Muğla Türdü Ortaokulu na kaybedip grup ikincisi oldu ve Mayıs ayı’nın sonunda Kırşehir’de Türkiye Şampiyonası’na gitmeyi hak kazandı.

Eğitime olduğu kadar spor branşlarına da büyük önem veren başta okul yönetimini, hocalarımızı ve sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyor, Mayıs ayı’nın sonunda Kırşehir’de gerçekleşecek Türkiye Şampiyonası’nda başarılar diliyoruz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN