Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Büyük Başarı

Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Büyük Başarı

Yozgat’ta yapılan Oryantiring Türkiye finallerinde Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi büyük bir başarıya imza atarak Türkiye 5.oldu.

Türkiye’nin ilk milli parkı olan Çamlık’ta düzenlenen Okul Sporları Oryantiring Türkiye Şampiyonası final yarışlarına farklı il ve ilçelerden 64 Takım katıldı.

Soma’nın Gururu Oldular

64 takımın kıyasıya yarıştığı Oryantiring Türkiye finallerinde Soma Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz Ömer Faruk Demirtaş, Furkan Genç, Enes Dümbek, Mert Çiner ve Burak Cıdır, Manisayı ve Somayı en iyi şekilde temsil ederek Türkiye beşincisi oldular. Başarılarından dolayı Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammed Altundaş hocamızı tebrik ederiz.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN