Yalova Kadıköyspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 4.haftasında evimizde oynayacağımız Somaspor-Yalova Kadıköyspor karşılaşmasının hakem triosu belli oldu.

HABER:SOMADASPOR.COM

Karşılaşmayı Sakarya bölgesi hakemlerinden Zeki Erdem Şen yönetecek. Şen’in yardımcılıklarını Hakan Adlı ve Furkan Kocayıldız yapacak. Dördüncü hakem ise Tayfun Güz
Orta hakem Zeki Erdem Şen, geçen sezon evimizde oynadığımız Şile Yıldızspor maçında dördüncü hakem olarak görev yapmıştı.(fotoda eşofmanlı olan)

Yardımcı hakemlerden Hakan Adlı Modafenspor 2-0 Somaspor maçında yan hakem olarak görev yapmıştı. Furkan Kocabıyık ve Tayfun Güz ilk defa takımımızın maçında görev alacak..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN