U-13 Play-Off’da Zaferspor ve Turgutalp’in Rakipleri Belli Oldu

U-13 Play-Off’da Zaferspor ve Turgutalp’in Rakipleri Belli Oldu

Manisa U-13 Yerel Ligi’nde normal sezonun ardından İl birinciliğini belirleneceği karşılaşmalar play-off maçlarıyla belli olacak.

SOMADASPOR

U-13 Ligi D-grubunu ilk dört içerisinde bitiren Zaferspor’un ve Turgutalp Gençlikspor’un play-off’taki rakipleri Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda çekilen kura ile belli oldu.

Tarih, Saha ve Saat planlamasının bilahare yapılacağı ilk tur maçlarında, normal sezonu D-grubunda 3.sırada bitiren temsilcilerimizden Zaferspor, A-grubunu 1.sırada bitiren Murat Germen ile eşleşti. Grubu 4.sırada bitiren bir diğer temsilcimiz Turgutalp Gençlikspor ise, A-grubunu 2.sırada tamamlayan Yunus Emre Belediyespor ile eşleşti.

Zaferspor ilk turu geçmesi durumunda ikinci tur maçını İstasyon Gençlikspor-Salihli Bld.Spor galibiyle oynayacak.

Turgutalp Gençlikspor’da ilk turu geçerse T.Egelispor-Manisa BBSK maçının galibiyle kozlarını paylaşacak.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN