Turnuvanın Oynanıp Oynanmayacağı ?

Turnuvanın Oynanıp Oynanmayacağı ?

Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvasına kaldığı yerden devam edilip edilmeyeceği yarın (salı) belli olacak..

Korona virüs salgını nedeniyle 15 Mart’tan itibaren ara verilen ”27.Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvası” daha önce turnuva yürütme başkanı Dilek Mert‘in turnuvanın Eylül ayı içerisinde kaldığı yerden devam edileceği açıklaması üzerine takımlar hazırlıklarına başlamıştı.

Ancak gelinen noktada ”Vaka” sayılarının artması turnuvanın tamamlanmasını engelleyecek gibi görünüyor.

Konuyla ilgili Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdür vekili ve turnuva yürütme başkanı Dilek Mert‘in, 8 Eylül Salı günü saat 17:30’da, Hükümet Konağı içerisinde yer alan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde takım sorumlularıyla bir araya gelerek maçların oynanıp oynanmamasını karar bağlayacak.. 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN