Somaspor’da Golcüler, Yalovaspor Maçını Bekliyor

Somaspor’da Golcüler, Yalovaspor Maçını Bekliyor

3.Haftası tamamlanan ligde iki galibiyet ve bir beraberliği bulunan Somaspor’un gol ayakları henüz golle tanışamadı.

Lütfen paylaşımlarınızı KAYNAK: www.somadaspor.com olarak belirtiniz!

Ligde yaptığı 3 maçta 2 galibiyet ve 1 beraberlik alan siyah-beyazlı ekibimiz, bu karşılaşmalarda sadece 3 kez fileleri havalandırdı. Gol yollarındaki performanslarıyla taraftarını hayal kırıklığına uğratan siyah-incilerde atılan goller orta saha oyuncuları Özcan Aydın, Nurettin Çağlar ve Gölcükspor maçında oyuna 72.dakikada dahil olan Uğur Can‘dan geldi.

Somaspor’da gol yollarında çok şey beklenen Muhammed Öztürk, Umut Koray Öz, Eren Yeşil ve Erokspor maçında 53.dakika oyunda kalan Abdulkadir Çelik, henüz gol atma başarısı gösteremedi.

Yalovaspor Maçında Patlama Bekleniliyor

Transferin son gününde takıma kazandırılan Emre Tekin Pınar ve henüz resmi karşılaşmalarda rakip fileleri havalandırmayı başaramayan oyuncular, kendilerine güvenen hoca ve yönetimi mahcup etmemek için yarın oynanacak Yalovaspor maçını iple çekiyorlar.

İlgili Bağlantılar:

Somaspor Pusuya Yattı 
Yalovaspor Maç Önü
Yalovaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Yalovaspor Hazırlıkları Başladı

 Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN