Somaspor İlk Hazırlık Maçını Çamdibi Altınordu İle Oynayacak.

Somaspor İlk Hazırlık Maçını Çamdibi Altınordu İle Oynayacak.

Birinci etap çalışmalarını Linyit Tesislerinde yoğun bir şekilde sürdüren Somaspor, yeni sezon öncesinde ilk hazırlık maçını İzmir Süper Amatör Lig takımlarından Çamdibi Altınordu ile yapacak..

Karşılaşma 18 Ağustos Cumartesi saat 17:00’de Soma’da Linyit Stadında oynanacak.

İKİNCİ ETAP AFYON’DA
Teknik Direktör Mustafa Bahadır, Çamdibi maçından bir gün sonra rejenerasyon antrenmanından ardından futbolculara 3 gün izin verecek. Futbolcular ikinci etap çalışmaları için 23 Ağustos Perşembe günü Afyon’da MCG Çakmak Thermal Hotel’de toplanacak. Siyah-beyazlıları Afyon’da sürdüreceği ikinci etap çalışmalarında 4 tanede hazırlık maçı oynayacak..
www.somadaspor.comCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN