Somaspor, Ankara’ya 3 Puan Parolasıyla Gidiyor

Somaspor, Ankara’ya 3 Puan Parolasıyla Gidiyor

Çarşamba günü evinde konuk ettiği Nazilli Belediyespor’a 2 puan kaptıran Somaspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Altındağ Belediyespor maçına galibiyet parolasıyla gidiyor..

 

1954 Kelkit Belediyespor galibiyeti ile 4 hafta sonra 3 puanla tanışan Somaspor, evinde konuk ettiği Nazilli Belediyespor’la 0-0 berabere kalarak play-off yolunda çok önemli iki puan kaybı yaşamıştı.

Siyah-Beyazlı temsilcimiz, kaybedilen bu iki puanın telafisini 23 Şubat Pazar günü Çubuk İlçe stadı’nda Altındağ Belediyespor maçında telafi etmek amacında. Takımımızda sakat olan Melih Şencan’ın dışında eksik oyuncu bulunmuyor.

Bağlantılı Haberler;

Altındağ Bld-Somaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Basatemür, Altındağ Bld.Spor Maçını Değerlendirdi.
Mehmet Uysal..
Somaspor ve 2.Lig Ateşi
Somaspor 2-1 Altındağ Bld.Spor
Somaspor-Altındağ Bld.Spor Maç Önü..
Somaspor-Altındağ Bld.Spor Maçının Hakemleri Belli OlduCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN