Soma Masterlerde Tek Hedef 3 Puan

Soma Masterlerde Tek Hedef 3 Puan

2019-20 Sezonunda (EMF) Ege Masterler Ligi B-grubunda mücadele edecek olan Soma Masterler, sezonun ilk maçında yarın (c.tesi) karşılaşacağı Gaziemir Masterler maçının hazırlıklarını tamamladı.

 

12 Ekim Cumartesi Günü İzmir-Gaziemir Stadında Saat 15.00’de başlayacak müsabakada Gaziemir Masterler ile karşılaşacak olan Soma Masterler kadrosuna yapmış olduğu takviyeler ile Soma İlçesini en iyi şekilde temsil etme amacında..

Zorlu karşılaşma öncesinde görüşlerini Blog sayfamıza aktaran Soma Masterlerin başarılı forvet oyuncusu Bora Bilgener, ” Öncelikle yeni sezonun tüm Masterler camialarına hayırlı, uğurlu olmasını ve kazasız-belasız geçmesini diliyorum. Ekip olarak lige hazırız.. Geçmiş sezonlarda yakaladığımız başarılar var. Bu başarılara bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Cumartesi günü Gaziemir Stadından güzel bir skor ile ayrılmak istiyoruz ” şeklinde konuştu.

Mekanın Cennet Olsun Güzel İnsan

Soma Masterlerin oluşumunda aktif rol oynadığı gibi kazanılan şampiyonlukta büyük pay sahibi olan güzel insan Yücel Biçer ağbimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz..


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN