Öğretmenler Birliği 5 Takviye İle Geliyor..

Öğretmenler Birliği 5 Takviye İle Geliyor..

Geçen sezon A-grubunda oynadığı 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2’de yenilgi alarak çeyrek finale kalma başarısı gösteren Öğretmenler Birliği, 5 takviye ile geliyor..

Bilindiği gibi çeyrek finalde İmbat A.Ş’ye Ahmet Cura, Tolga Meral, Can Açıkgöz ve Onur Öremiş’in ayağından yediği gollerle 4-0 mağlup olmuştu. (buraya tıklayınız)

SOMADASPOR

Kaymakamlık’tan Vehbi Serin, Genç Girişimcilerden Emrah Kalkan, turnuvalarda bir çok takımın kalesini başarıyla koruyan Halim Kaynak yine turnuvalarda oynadıkları başarılı futbollarıyla adlarından sıkça söz edilen Cem Demir ve Taner Sıkı, yeni sezonda Öğretmenler Birliği forması giyecek.. Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN