Linyit Masterler Lidere Direnemedi!

Linyit Masterler Lidere Direnemedi!

3.Haftadan itibaren katıldıkları Ege Veteranlar liginin 3. ve 4. haftasında Teos Masterleri deplasmanda 3-0, Salihli Masteri de evlerinde 4-0 mağlup etme başarısı gösteren Linyit Masterler, ligdeki 3.maçlarını lider Albayrak Masterler ile deplasmanda oynadı.

Linyit Masterler, bu maç öncesinde 4 galibiyet, bir beraberlik ve topladığı 13 puanla liderlik koltuğunda oturan güçlü rakipleri karşısında fazla varlık gösteremedi ve sahadan 10-2 mağlup ayrıldı. Masterlerimizin gollerini Kemal Çamzeybek ve Keke attı.

Linyit Masterler, 7.hafta maçında evlerinde Güzelbahçe Masterleri konuk edecek.

Linyit Master 4-0 Salihli Master
Teos Master 0-3 Soma Linyit Master
Bergama Master 0-4 Linyit Master

Tüm Master haberleri için buraya tıklayınız!


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN