Linyit Master Yedi Hafta Sonra Güldü

Linyit Master Yedi Hafta Sonra Güldü

Ege Masterler Ligi B-grubunda mücadele eden temsilcilerimizden Linyit Master, evinde konuk ettiği Esentepe Masteri 5-2 mağlup ederek 7 hafta sonra galibiyetle tanıştı.

Soma Belediyesi TFF Tesislerinde oynanan maçta rakbini 5-2 mağlup eden Linyit Master play-off hattına bir adım daha yaklaştı.

Sarı-siyahlılar, ligin ilk devresinde 23 Ekim Pazar Saat 18:30’da Narlıdere Ali Altuner Tesislerinde oynanan maçı Mahir Arslan (2), Faruk Ural ve Özkan Öztürk’ün attığı gollerle 4-1 kazanmıştı.(Detaylara şuradan bakabilirsiniz)

12.Hafta Puan Durumu

1 Alaybey M. 28 Puan
2 Bandırma Gb M. 26 Puan
3 Lebedos M. 25 Puan
4 Altınırmak M. 17 Puan
5 Soma Linyit M. 15 Puan
6 1970 Akhisar M. 14 Puan
7 Bostanlı M. 14 Puan
8 Şirinyer M. 14 Puan
9 Aliağa Körfez M. 8 Puan
10 Esentepe M. 6 Puan

Linyit Master, 13.hafta İzmir deplasmanında Lebedos Masterin misafiri olacak.

Tüm Master haberlerini okumak için şuraya tıklayınız! Bizi Somadaspor Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN