Kral Toma Tabatadze

Kral Toma Tabatadze

Attığı ve attırdığı gollerle Somaspor’un şampiyonluğuna büyük katkı sağlayan Kral Toma Tabatadze, Gürcistan 2.Lig’inde gol kralı oldu.

 

Statü gereği BAL Bölgesel Amatör Lig’de yabancı yasağı gelmesiyle ülkemizden ayrılan kral Toma Tabatadze, Rustavi FK formasıyla Gürcistan 2.Lig’inde 18 maçta attığı 13 gol ile gol kralı oldu..

Toma ile ilgili kurulacak o kadar güzel cümleler var ki; gelin biz sadece 29 Temmuz 2019 tarihinde onunla ilgili şurada yaptığım kısa habere bir göz atalım..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN