Kınık Belediyespor’da Transfer Atağı Sürüyor..

Kınık Belediyespor’da Transfer Atağı Sürüyor..

İzmir Süper Amatör takımlarından Kınık Belediye Spor, dış transferde başarılı oyuncu Güray Ergençiceği ile anlaştı.

İki gün önce Sierra Leone’li Milli oyuncu İbrahim Bangura’yı renklerine katan Kınık Belediyespor, en son Dikili Bldspor’un şampiyonluğunda büyük katkı sunan Güray Ergençiceği ile 2018-2019 sezonu için anlaşma imzaladı.

İmza töreninde Kulüp Başkanı Serkan Varol ve Yönetici Ceyhan Yücel hazır bulundu.

Bir dönem Kırkağaç Acar İdman formasını da giyen ön libero mevkiinde oynayan başarılı oyuncu, imza töreninde ”Kınık Belediye Spor’a Şampiyonluk için geldim” dedi.

1991 Kırşehir doğumlu olan Güray Ergençiçeği sırasıyla:Sivas Belediyespor, Kepez Belediyespor,Acar İdman Yurdu, Balıkesir Belediyespor, Manisa Sanayispor, Saruhanlı Belediyespor ve son olarak Dikili Belediyespor formalarını giydi.

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN