Her Şeye Rağmen Kahramanmaraşa Umutlu Gidiyoruz

Her Şeye Rağmen Kahramanmaraşa Umutlu Gidiyoruz

Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür, deplasmanda Kahramanmaraşspor ile oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

www.somadaspor.com

Kahramanmaraşspor ile zorlu maça çıkacaklarını belirten Basatemür, “Kahramanmaraşspor iyi bir takım. Ama bizde iyi takımız ve daha çok isteyeceğiz, daha çok mücadele edeceğiz, Maraştan 4.tura çıkan takım biz olacağız” dedi.

Başarılı teknik adam açıklamalarını şöyle sürdürdü:

”Ziraat Türkiye Kupası maçı için bugün Kahramanmaraşa gideceğiz. Amacımız her maçta olduğu gibi bu maçı da kazanmak. Genç oyuncularımız Buca maçında harika bir iş çıkarmış ve tur atlamıştık. Şimdi aynısını Kahramanmaraş maçında sergileme zamanı. İnşallah turu geçen taraf biz oluruz. İşimizi en iyi şekilde yapmak ve Somamızı en iyi şekilde temsil etmek için hep beraber çalışmaya devam ediyoruz.”

 

BURHANETTİN BASATEMÜRKulüpte Yaşanan Sıkıntılara da Değinen Teknik Adam;

”Her kulüpte olabilecek şeyleri bizlerde yaşıyoruz. Başta Sayın vekilimiz Mehmet Ali Özkan bey olmak üzere, Belediye başkanımız ve yönetimimiz kulübün önümüzdeki yıllarını kurtarma adına çok önemli projeleri hayata geçirdiler. Ocak ayından itibaren bunun yansımaları görülecektir diye düşünüyorum. Somasporumuz için gerçekten çok önemli projeler bunlar. Şu an yaşadığımız ise geçen yıldan kalan borç ve bu yılın peşinatları ile ilgili. Yönetimimiz tüm iyi niyetiyle bu sorunu çözme adına çalışmalar yapıyor. Oyuncularımız da bugüne kadar gösterdikleri özveri ve mücadeleyle takımımızı en iyi yerlere taşıdılar. Bundan sonrada taşımaya devam edeceklerdir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın hep beraberiz ve tamamen kupa maçına motive olmuş durumdayız.Yönetimimiz saha dışında bizler saha içinde Somasporumuzu en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaya devam ediyoruz.”diye konuştu.

 

Bağlantılı Haberler;

Kulüpten Açıklama Geldi
Kupa Maçı Öncesi Şok Gelişme!
Kupa Mesaisi Başladı
K.Maraş Maçımızın Hakemleri Belli Oldu
Rakibimiz Kahramanmaraspor Oldu
1928 Bucaspor 0-1 SomasporCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN