Hakan Çakır, ”Altınova’dan 3 Puanla Döneceğiz”

Hakan Çakır, ”Altınova’dan 3 Puanla Döneceğiz”

Geçen hafta Urganlıspor maçında oynadığı güzel futbolunu iki golle süsleyen Somaspor’un orta saha oyuncusu Hakan Çakır, bu hafta sonu Altınova Belediyespor deplasmanında mutlak kazanmaları gereken maça çıkacaklarını söyledi.

SOMADASPOR

17.hafta İzmirspor’dan transfer edilen tecrübeli oyuncu, Altınova Belediyespor maçının önemine değinerek, mutlak kazanılması gereken bir maça çıkacaklarını söyledi. Altınova Belediyespor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdüklerinin altını çizen Hakan Çakır, ‘’Urganlıspor karşısında iki gol atmam kendi adıma güzeldi. O maçı unuttuk ve tek düşüncemiz olan Altınova Belediyespor maçına odaklandık. Somaspor olarak bizim bu maçı kazanmaktan başka düşüncemiz yok. Mustafa Bahadır ve yardımcı hocalarımız nezaretinde iyi hazırlanıyoruz. Altınova Belediyespor maçına kazanıp, Soma’ya 3 puanla dönmek istiyoruz. Bunu da başaracak güçteyiz”dedi.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN