Favoriler Kazandı

Favoriler Kazandı

İlk maç, pozitif futbol oynamaya çalışan Öğretmenler Birliği ile, turnuvanın kaliteli takımı İmbat Madencilik arasında oynandı.

MAHALLENİN DELİSİ

İmbat uzun zaman oyunu koparmaya çalışsa da rakip disiplinli, iyi oyunu, güzel mücadelesi ile uzun sure dayandı 1-1 giden maçta İmbat adına İlker Çakır’la goller peş peşe gelince favori imbat 4-1 kazandı..
İkinci maç ise; bu sene kadro kurmak için bütün imkanlarını zorlayan Yuta Çalışkan ile, turnuvamızın yeni takımı Hak-İş Sendikası arasında oynandı. Zaten mütevazi bir takım olan Hak-İş, eksikleri de eklenince onlar için yenilgi kaçınılmaz oldu.. Yuta Çalışkan’da Şükrü Zenger, İsmail Şarlayan ve Oğulcan Nilderya üçlüsüne; geçen maç ta defansta iyi işler yapan Barış ofansa çıkarak, ”bende varım” deyince fark kaçınılmaz oldu. Bu 4 takımımıza da izlettikleri bol gollü güzel futbol için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..
Mahallenin Delisi Laz İbo

Mahallenin Delisinin Diğer Yazıları:
Favoriler Kazandı
Seyredemeyenler, Çok Şey Kaçırdınız!
Oynanan Güzel Futbol, Soğuk Havada İçimizi Isıttı!
Mahallenin Delisi Kısa Kesti!
Zorluk Derecesi Yüksek Maçlar
1.Haftanın Enleri, Göze Çarpanlar
Kaymakamlık-Öğr.Birliği ve D.Export-Hak-İş Maçları
Süpriz Olmadı
Seyir Zevki Yüksek Maçlar
Bol Gollü Maçlar Seyrettik
Kim Bu Mahallenin Delisi?

Tüm turnuva yazıları için buraya tıklayınız!..
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN