Demir Export, İşi Sıkı Tutuyor..

Demir Export, İşi Sıkı Tutuyor..

Hiç şüphe yok ki; geçen sezonun hayal kırıklığı yaratan takımları başında Demir Export takımı ilk sırada geldi..

SOMADASPOR

Kadro kalitesi açısından turnuvada ilk sırada yer almasına rağmen, çeyrek finalde İmbat A.Ş’ye 1-0 mağlup olup elenmeleri spor kamuoyunu şaşırtmıştı.
Gerçi mavi-beyazlılar için bir gerçeği göz ardı etmemek lazım. Ankara’daki turnuvanın bizim turnuvamızla aynı takvime çakışması, onları tam anlamıyla bu turnuvaya odaklayamadı. İşte bu sene bu bilinçle hareket edip kadro derinliğini ona göre yapacaklar.

Demir Export takımı, geçen seneki mevcut kadrolarına; ELİ (1)’den Nedim Öz, Nitromak’tan Kubilay Karpuz, İmbat A.Ş’den Kemal (Keke) ve Soma Termik’ten Fatih Demirhan’ı kattı.

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN