Bravo Kızlar..

Bravo Kızlar..

15 Tatil boyunca Manisa’da oynanan grup müsabakalarında önce Yıldız Kızlarımız, ardında Genç Kızlarımız Türkiye’de son 32 takım arasına kalarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

SOMADASPOR

İlk maçlarında Şehzadeler 8 Eylül ile karşılaşan Zaferspor’lu Genç Kızlarımız, rakibini Selis(3), Semanur, Başak, Elif ve Canan’ın golleriyle 7-0 mağlup etti.
İkinci gün Turgutlu Belediyespor ile karşılaşan Genç Kızlarımız, rakibini Selis(2), Gülşah(2), Seda, Elif ve Başak’ın attığı gollerle 7-0 mağlup etmişti.

Bu günde (Cuma) Manisa Esnaf Gençlik ile karşılaşan Hakan Arslancan’ın öğrencileri; Gülşah(3), Selis(2), Selenay(2), Canan(2), Elif ve Seda’nın golleriyle maçtan 11-0 galip ayrıldı..

3 karşılaşmada rakip fileleri 25 kez sarsarak şampiyon olan Zaferspor’lu Genç Kızlarımız, şampiyonluğu bugün doğum günü olan hocaları Hakan Arslancan’a hediye ettiler..

Türkiye Futbol Federasyonunun belirleyeceği programa göre Nisan veya Mayıs aylarında oynanacak final müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan kızlarımıza başarılar diliyoruz.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN