Basatemür, Bayrampaşaspor Maçına Değindi

Basatemür, Bayrampaşaspor Maçına Değindi

Burhanettin Basatemür, 2-0 kazanılan Bayrampaşspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Somaspor Teknik Direktörü Burhanettin Basatemür, TFF 3.Lig 3.Grup 26.haftasında Bayrampaşspor‘u ikinci yarıda Nurettin Çağlar ve Mehmet Uysal’ın golleriyle 2-0 yendikleri maçta sabırlı ve disiplinli oyunun kendilerine galibiyeti getirdiğini söyledi.

Burhanettin BasatemürBurhanettin Basatemür, ”Mehmetçiğimizin ülkemizin güvenliği için canını feda ettiği bir zamanda maçı konuşmak ne kadar doğru ve anlamlı olur bilemiyorum ama, yinede acılarımızı içimizde yaşayarak hayata devam etmemiz gerçeği de önümüzde duruyor.
Kazanarak özgüvenimizin yerine geleceği bir maçtı Bayrampaşaspor müsabakası. Çok şükür başardık. İlk yarısı başa baş ancak bizim daha çok net pozisyonlarımız vardı. Fakat bunları değerlendiremedik. İkinci yarı sabırlı ve disiplinli oyunumuz bize galibiyeti getirdi. Bir bakıma fabrika ayarlarımıza geri döndüğümüz bir maçtı da diyebiliriz.Tüm oyuncularımızı kutluyorum, gösterdikleri mücadele ve oyundan dolayı.”dedi.
Başarılı teknik adam sözlerini: ”Taraftarımıza da desteklerinden dolayı özellikle teşekkür ediyorum. İnşallah hep beraber güzel işler başaracağız.”diyerek noktaladı..

İlgili Haberler;

Somaspor 2-0 Bayrampaşspor (VİDEO)
Somaspor, Bayrampaşaspor Maçına Hazır
Somaspor-Bayrampaşa Spor Maçının Hakemleri Belli Oldu
Basatemür, İyi Savunma Yapıp İyi Hücum Edemediğimiz Bir Maçı Kaybettik
Bayrampaşaspor 1-0 Somaspor
Bayrampaşaspor-Somaspor Maç Önü..
Bayrampaşaspor-Somaspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN