Zaferspor’unda Yer Aldığı Kadın Ligleri’ne Başvuru Süresi Uzatıldı

Zaferspor’unda Yer Aldığı Kadın Ligleri’ne Başvuru Süresi Uzatıldı

Soma Zaferspor Bayan Futbol takımınında içinde bulunduğu 2018-2019 sezonu Kadın Ligleri’ne katılım için başvuru süresi 3 Ağustos 2018 mesai saati bitimine kadar uzatıldı.

Kadın Ligleri’ne katılmak isteyen kulüplerin, katılım evraklarını elektronik posta yoluyla TFF’ye ulaştırmaları gerekiyor.

Bir başka zorunluluk da Kadın Ligleri Statüsü’nün eklerinde yer alan belgelerin ilgili kısımlarının kulüp yetkilileri tarafından eksiksiz olarak doldurulması.

Başvurular kadinfutbolu@tff.org adresine elektronik posta yoluyla ulaştırılacak. Bunun dışında bir başvuru usulü (kargo, posta, faks vb.) kesinlikle kabul edilmiyor. 2018-2019 sezonunda Kadınlar 1. 2. ve 3. Ligi’nde yer alan takımların, 2018 Yıldız Kızlar veya Genç Kızlar kategorilerinden en az birine katılmaları gerekiyor. Bu zorunluluğa uymayan kulüplere takip eden sezonda uygulanmak üzere (-6) puan silme cezası verilecek.

2018 – 2019 sezonunda Kadınlar 3. Ligi’ne yeni dahil olacak kulüplerin 2018 Genç veya Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonalarından herhangi birinde yer almış olmaları şartı bulunuyor.

2019-2020 sezonunda Kadınlar 3. Ligi’nde yer almak isteyen kulüplerin de bu sezon düzenlenecek Genç veya Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonalarından herhangi birinde yer almaları gerekiyor.
KAYNAK:TFF

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN