Zaferspor’un Rakibi Beşiktaş Oldu.

Zaferspor’un Rakibi Beşiktaş Oldu.

TFF Yıldız Kızlar Türkiye Şampiyonası Finallerinde Zaferspor’un rakibi Beşiktaş A.Ş oldu.

Soma’yı ve Manisa’yı bayanlar futbolunda başarıyla temsil eden Soma Zaferspor, eleme maçında Fatih Vatan Spor’u 6-0 yenerek finallere gelen Beşiktaş A.Ş ile, 24 Mayıs Perşembe günü saat 14.00 de Ankara/Batıkent sahasında karşı karşıya gelecek.

”BİZİM İÇİN FARK ETMEZ”
Şampiyonada güçlü rakipleri ile eşleşen Soma Zaferspor camiası, yarın oynanacak olan maça odaklandılar.. Kırmızı-Siyahlı oyuncular, “Rakibin Beşiktaş olması, Bizim için fark etmez. Beşiktaş’ı mağlup edip ilk dört takım arasına girmek istiyoruz” dediler.

Zaferspor’lu camiaya yarınki maçlarında başarılar dileriz..


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN