Zaferspor’un Fikstürü 6 Ekim de Belli Oluyor

Zaferspor’un Fikstürü 6 Ekim de Belli Oluyor

2022 – 2023 sezonu Kadın Futbol Ligleri statülerinin yayınlanması sonrasında sezon planlamaları da belirlendi.

Kadın Futbol Süper Ligi’nde grup kura ve fikstür çekimi 6 Ekim 2022 tarihinde saat 11:00’de İstanbul Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda, Federasyon yetkilileri ve kulüp temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Amatör Ruhla Profesyonel İşler Yapıyorlar

Manisa ve Soma’mızı Kadınlar 1. Ligi’nde temsil eden Soma Zaferspor‘unda içinde bulunduğu kura çekimi de yine aynı gün saat 12:00’de aynı salonda yapılacak.
KAYNAK:TFF

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN