Zaferspor’lu Yıldız Kızlar Çok Farklı:29:0

Zaferspor’lu Yıldız Kızlar Çok Farklı:29:0

Yıldız Kızlar Türkiye şampiyonasında karşılaştıkları Turgutlu Belediye Spor‘u 29-0 gibi çok farklı bir skorla yenen Soma Zaferspor‘lu Yıldız Kızlarımız, grubu ilk iki arasında bitirmeyi garantiledi.

SOMADASPOR

Manisa Ertuğrul Dilek sahasında 21 Ocak 2019 Pazartesi günü saat 12.00’de oynanan müsabakada baştan sona üstün oynayan kızlarımız farklı galip geldi. Kızlarımıza farklı galibiyet getiren golleri: Simge (8), Nilsu (8), S.Akkuş (4), Sudenil (2), Aslı, Semanur, Begüm, k.k, Rukiye, Aleyna ve Esma attı.

Hakan Arslancan’ın sporcuları dünde Manisa Esnaf Gençlikspor’u; Simge (6), Nilsu (4), Begüm (3), Ş.Akkuş (2), Ş.Üstünsoy (2, Kader ve Sudenil’in golleriyle 19-0 mağlup etme başarısı göstermişti.

Perşembe günü Denizli Horozkent Spor ile grup birinciliği maçı yapacak olan Zafer Sporlu Yıldız Kızlar Türkiye de son 32 takım arasına ismini yazdırmayı basardı.
ARSLANCAN, ”YETER Kİ FIRSAT VERİLSİN”
Takımın teknik sorumlusu Hakan Arslancan “ Bu takıma uzun süredir yatırım yapıyoruz 2-3 yıl sonra bu takımımız A takımımız olacak . Fırsat yaratılırsa ilçemizin gençlerinin neler yapabileceğini bize gösteriyorlar. Hepsini tebrik ediyorum” dedi.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN