Zaferspor’lu Kızların Sesini İlk Duyan Gökkayalı Kömür Oldu

Zaferspor’lu Kızların Sesini İlk Duyan Gökkayalı Kömür Oldu

Medigün Soma Zaferspor’lu Kızlarımızın sesini ilk duyan ”Gökkayalı Kömür” Oldu.

Dün, şurada yaptığımız ”Amatör ruh ile profesyonel işler yapıyorlar ama kendilerini sahipsiz hissediyorlar” haberi ses getirdi.

Yaptığımız haber neticesinde, Zafer Sporlu Kızlara ilk destek Gökkayalı Kömür Ticareti sahibi İsmail Gökkayalı‘dan geldi.
Zaferspor'lu Kızlarımızın Sesini İlk Duyan Gökkayalı Kömür Oldu

2022-2023 sezonunda Zafer Spor kalecilerinin antrenman ve müsabaka ekipmanlarına sponsor olan ve onları sevindiren İsmail Gökkayalı‘ya Soma’da Spor olarak bizde teşekkür ederiz. Aynı duyarlılığı Soma’nın diğer dinamiklerinden de bekliyoruz..ZAFERSPORLU KALECILER

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN