Zaferspor’lu Kızlarımız Aralıksız Çalışıyor..

Zaferspor’lu Kızlarımız Aralıksız Çalışıyor..

Hafta sonu maçların ertelenmesi nedeniyle, bu hafta sonu maçı olmayan Zafer Sporlu Kızlarımız, hafta sonunu önümüzdeki günlerde başlayacak olan Yıldız ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonasına yönelik yaptığı hazırlıklara geçirdi.

SOMADASPOR

Soma Tff Futbol Okulu Tesislerinde, Yıldız Kızlarla Genç Kızlar antrenman ve ardından çift kale maç ile hafta sonunu değerlendirdi.

Takımın teknik sorumlusu Hakan Arslancan “Haftada 4 antrenman ile çalışmalarımız devam ediyor. Ayın 20 sinde Yıldız Kızlar 27 sinde Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası maçları başlayacak. Her iki kategoride de iddialı takımlarımız var. Yağmur çamur, soğuk demeden kızlarımız özveri ile çalışıyor, onlar her şeyin en iyisine lâyıklar. Bizde elimizden geldiğince onlara en iyi imkânları sunmaya çalışıyoruz.” dedi.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN