Zafersporlu Elif Çetin’e Milli Davet

Zafersporlu Elif Çetin’e Milli Davet

Daha önce çeşitli yaş gruplarından bir çok oyuncusunu Milli takıma gönderen Soma Medigün Zaferspor Bayan Futbol Kulübünün, bu seferde 2007 doğumlu Elif Çetin U15 Kız Milli Takımına davet edildi.

Zafersporlu Elif Çetin’e Milli Davet

31 Ocak-3 Şubat 2022 tarihleri arasında Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim tesislerinde kampa katılacak olan Elif Çetin‘e yolun başında başarılar dileriz.Zaferspor ilk maçını Soğanlıspor ile oynayacak

Öte yandan 5 Şubat’ta başlayacak 2.Lig maçları için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Zaferspor Bayan Futbol takımı, çekilen fikstür sonucu ilk maçını Bursa temsilcisi Soğanlıspor ile deplasmanda oynayacak. Karşılaşma 5 Şubat Cumartesi günü saat 12:00’de oynanacak. (detaylara buradan bakabilirsiniz)

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN