Zaferspor’dan Somaspor’a Büyük Destek

Zaferspor’dan Somaspor’a Büyük Destek

Zafer Spor Yönetim Kurulu aldığı bir karar ile U-15, U-16 ve U-17 takımlarının sporcularını  ücretsiz olarak Soma Spora verdi.

SOMADASPOR

Kurulduğu günden beri ilçemizin ve ilimizin en ciddi altyapılarından birine sahip olan Zafer Spor Kulübü 5 yıldır göz bebeği gibi bakıp yetiştirdiği  36 sporcusunu Soma Sporun altyapısına devrederek Gelişim liglerinde Soma Sporun başarılı olması için en büyük desteği sağladı.

Konuyla ilgili Zaferspor kulüp yönetiminden yapılan açıklamada;

“İlçemizde profesyonel bir takımın olması ile gençlerimiz için yeni bir alan açılmış oldu. Yönetim kurulu olarak aldığımız karar ile U-15, U-16 ve U-17 takımlarımızın 36 sporcusunu ücretsiz olarak  Soma Spora devretme kararı almış bulunuyoruz. Bu takımlarımız gruplarında ve ilimizde bir çok şampiyonluklar yaşamış  ilimizi Türkiye Şampiyonalarında temsil etmiş  takımlarımızdır. İçlerinde Gelişim liglerinde oynayıp kendilerini daha fazla geliştirerek gelecekte Soma Spor A takımında oynayabilecek kapasite de oyuncular olduğuna inandığımız sporcularımız var. Soma Spor Yönetim kurulunun da Soma’lı gençlere gereken önemi vereceklerine ve onların gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim ekibi ile gençlerimizi daha ileriye taşıyacaklarını umut ediyoruz. Gençlerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki sporculuk yaşamlarında başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN