Zaferspor U-11 ve U-12’lerde Manisa Biletini Kaptı.

Zaferspor U-11 ve U-12’lerde Manisa Biletini Kaptı.

Kurulduğu tarihten beri Altyapıya önem vererek hem Soma futboluna hemde Türk futbolunu yetenekli oyuncular kazandırmak amacında olan Soma Zaferspor,  çeşitli yaş gruplarında elde ettiği başarılara U-11 ve U-12’lerde elde ettiği başarıları da ekledi.

Oktay Çabuk yönetiminde altyapıda her geçen yıl biraz daha üstüne koyarak ilerleyen kırmızı-siyahlılar, son olarak U-11 ve U-12’lerde Manisa’da düzenlenecek İl birinciliği finalleri oynamaya hak kazandı.

Zaferspor alt yapılarda elde ettiği başarılardan dolayı Soma ve Manisa da tercih edilen kulüpler arasında yer aldı.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN