Zaferspor Bayan Futbol Takımı İç Saha Maçına Çıkıyor..

Zaferspor Bayan Futbol Takımı İç Saha Maçına Çıkıyor..

Soma Zaferspor Bayan futbol takımı, 2018-2019 sezonunda ilk iç saha maçına 2 Aralık Pazar günü Atatürk Stadında çıkıyor. Ev sahibi ekip en son 11 Mart 2018 tarihinde Atatürk Stadında oynadığı ve 14-0 mağlup ettiği Şehzadeler 8 Eylülspor maçından bu yana, tam 260 gün sonra taraftarlarının önüne çıkacak.

SOMADASPOR.COM

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 3. Lig 5. Grup’ta mücadele eden Soma Zaferspor bayan futbol takımı, 2018-2019 sezonunda sahasındaki ilk maçını Eskişehir temsilcisi Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü ile, 2 Aralık Pazar günü saat 13:00’de Soma Atatürk Stadında oynayacak.
ARSLANCAN, ”İYİ HAZIRLANDIK”
Konu ile ilgili açıklama yapan Kulüp başkanı ve antrenörü Hakan Arslancan, “Pazar günü Atatürk Stadı’nda saat 13.00’de yapacağımız maça tüm Soma’lı sporseverleri bekliyoruz. Ekip olarak lige çok iyi hazırlandık. Takımız iyi durumda. Rakibimizde iyi bir takım, güzel bir müsabaka olacaktır. Bu sezon ilk iki içerisinde grubu tamamlayarak Play-Off’lara gitmek istiyoruz.. Gurubumuzda Eskişehir Öncüspor, Bursa Ağaköyspor, Bursa Çamlıca Gençlikspor ve Manisa Şehzadeler 8 Eylülspor Bayan futbol takımları gibi güçlü ekipler var. Buna rağmen ligin en iyi takımları arasına girmeyi planlıyoruz. Bu konuda sporseverlerin bizi yalnız bırakmayarak takımımıza destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Zaferspor’un tüm maçları için buraya tıklayınız!
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN