Zafer Spor U17 Takımı Namağlup 2.Tura Yükseldi

Zafer Spor U17 Takımı Namağlup 2.Tura Yükseldi

2022-2023 Sezonu U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakalarında 25.grupta mücadele eden Soma Zafer Spor U17 takımı namağlup 2.tura yükseldi.

Toplam 33 grubun bulunduğu şampiyona da; Manisa Esnaf Gençlik Ve Spor,  Şehzadeler 8 Eylül Spor ve Salihli Özgençlerbirliği ile birlikte 25.grupta mücadele eden Soma Zaferspor, tüm rakiplerine üstünlük sağlayarak ikinci turda 26.grup şampiyonu Afyon Karahisar Anadolugücü Spor ile eşleşti.

Bayanlarda Manisa ve Soma futbolunun yüzünü güldüren Zafer Spor‘lu kızlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN