Yuta Çalışkan’da Hedef İlk Dört

Yuta Çalışkan’da Hedef İlk Dört

Geçen sezon Demir Export, Soma Kömürleri, Soma Belediyesi, Maden-İş, ELİ (3) ve ELİ (2) ile birlikte C-grubunda grup maçlarını 6.sırada tamamlayan Yuta Çalışkan, Savaş Aktepe ile yeni sezona sıkı hazırlanıyor..

SOMADASPOR

Takım sorumlusu Savaş Aktepe önderliğinde; mevcut kadrolarına Şükrü Zenger, Soma Belediye’den İsmail Şarlayan, Soma Çarşı’dan Oğulcan Nilderya, Maden-İş’ten Gürkan Evdegis, Taş-Konak’tan Kenan Bulut, ilk defa bu sezon turnuvada boy gösterecek Mustafa Şarlayan ve Uğur Çelikkaya’yı kadrosuna kattı.

Takım sorumlusu yılların turnuva deneyimli futbolcusu Savaş Aktepe, ”Spor severler bu sezon bambaşka bir Yuta Çalışkan izleyecek. Önceliğimiz her zaman olduğu gibi bu sezonda önce spor sonra skor kavramıyla hareket edip kendimizi ilk dört takım içerisine atmaktır”dedi.

Yuta Çalışkan, yaptığı flaş transferlerle adından sıkça bahsettirecek Nakliyeciler takımı ile oynadığı hazırlık maçında 3-3 berabere kaldı.

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN