Yunus Emre Bld.Spor ve Salihli Bld.Spor Play-Out Maç Tarihi Belli Oldu.

Yunus Emre Bld.Spor ve Salihli Bld.Spor Play-Out Maç Tarihi Belli Oldu.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. grup il sıralamasında 2. olan Yunusemre Bld.Spor ile Süper Amatör ligimizin il sıralamasında 2. olan takımı Salihli Bld. Sporun oynayacağı Play-out müsabakası için Düzenleme Kurulu tarafından teknik toplantı gerçekleştirildi.

Teknik Toplantı ASKF binasında Erol Timur başkanlığında,Manisa GHSiM Şube Müdürü Özcan Özen,Yunusemre Bld. Spor temsilcisi Cengiz Şişmanlar,Yılmaz Koralp,Salihli Bld. Spor temsilcisi Serdar Sözer,Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürü Hakan Tirtom,Spor Büro Yönetici Fevzi Saylak,ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Mersinli ve İl Temsilcisinin de katılımı ile gerçekleştirdi.

Toplantıda müsabaka günü, saha, saat, tribün paylaşımını ve statü gereği uygulamalar hakkında kararlar alındı. Müsabaka 15 Nisan 2018 pazar günü saat 15’de Mümin Özkasap Tesislerinde oynanacaktır.

Yunusemre Bld .Spor taraftarının Gediz yönü tribünü kullanacak olup, Salihli Bld. Spor Taraftarı ise Spil yönünde bulunan tribünü kullanacaklardır.

KAYNAK:Manisa/ ASKFCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN