Voleybolda Necip Fazıl Kısakürek Farkı..

Voleybolda Necip Fazıl Kısakürek Farkı..

Soma Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa koordine edilen okullar arası Yıldız Kızlar Voleybol İlçe birinciliği müsabakaları sona erdi.

Zevkli ve çekişmeli geçen karşılaşmalardan sonra İlçe birinciliğini  Necip Fazıl Kısakürek Orta okulu elde ederken,ikinciliği Yunus Emre İmam Hatip Orta Okulu, üçüncülüğü Seher Ali Orta okulu, dördüncülüğü ise Canlar Orta okulu elde etti.


Yıldız Kızlar Voleybol İlçe birinciliği müsabakalarında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları 19 Mayıs’ta İlçe meydanında düzenlenecek törende takdim edilecek..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN