Voleybolda En Büyük İmbat Madencilik Oldu.

Voleybolda En Büyük İmbat Madencilik Oldu.

Soma Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce geleneksel olarak düzenlenen “12. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası”  bu akşam (perşembe) oynanan final maçıyla sona erdi. Voleybolda En Büyük İmbat Madencilik Oldu.

26 Aralık Çarşamba günü; Altıntaş, İmbat Madencilik, Devlet Hastanesi, Kaymakamlık, Kaynak Temizlik, Milli Eğitim, E.M.L ve Famtal (Fatma Aliye MTAL) takımlarının katılımıyla başlayan ve yaklaşık 63 gün süren voleybol turnuvası İmbat Madencilik ve Milli Eğitim takımları arasında oynanan final maçıyla son buldu.İMBAT A.Ş 9. KEZ ŞAMPİYON OLDU..
Turnuvaya ev sahipliği yapan Yunus Emre IHO Spor Salonunda İmbat Madencilik, müthiş taraftar desteğiyle Milli Eğitim’i toplam 55 dakika süren maçta 25-18, 25-13 ve 25-12’lik setlerle 3-0 mağlup etti ve 9.kez bu anlamlı kupayı müzesine götürmeyi başardı.

Turnuvada Milli Eğitim 2.  Kaynak Temizlik 3.  Famtal (Fatma Aliye MTAL) 4. oldu.


DERECEYE GİRENLERE KUPA ve MADALYA VERİLDİ.
1.lik kupasını İmbat Madencilik’e Kaymakam Ahmet Altıntaş
2.lik kupasını Milli Eğitim’e Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdüresi Dilek Kuruçay
3.lük kupasını Kaynak Temizlik takımına  Yazı İşleri Müdürü Yener Diştaş
4.lük kupasını  Famtal (Fatma Aliye MTAL) takımına İlçe Milli Eğt.Müdürü Mustafa Dikici verdi.

En değerli oyuncu İmbat Madencilik takımı’ndan Bülent Bayraktar’a Soma Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çalık
En centilmen takım Altıntaş’a Ağız ve Diş Hastanesi Başhekimi Dr.H.Zafer Bingöl verdi.

Ayrıca; 12. Soma Kaymakamlık Voleybol Turnuvası’na ev sahipliği yapan Yunus Emre IHO Spor Salonu Müdürlüğüne Kaymakam Ahmet Altıntaş plaket verdi.

CENTİLMENCE VE DOSTÇA GEÇEN MAÇLAR SONUNDA
9 Takımın katılımıyla toplam 63 gün süren ve İmbat Madencilik’in geçen sene olduğu gibi bu senede rakiplerine tek set dahi vermeden şampiyonluğu ile son bulan 12.Soma Kaymakamlık Bahar Voleybol Turnuvası, bitimiyle beraber takımlar bir sonraki senenin hesaplarını yapmaya başladı bile..

Bizlere seyir zevki yüksek karşılaşmalar seyrettiren başta şampiyon İmbat Madencilik’e, katılan tüm takımlara ve bu etkinlikte emeği geçen herkesi kutluyoruz.. Tüm turnuva yazılarına için buraya tıklayınız!Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN