U17 Ligi Somaspor-Turgutluspor Maç Resimleri

U17 Ligi Somaspor-Turgutluspor Maç Resimleri

Somaspor U17-Turgutluspor U17 maç fotoları. Somaspor U17-Turgutluspor U17 maç resimleri. Somaspor U17-Turgutluspor U17 maçının özeti.

U17 Bölgesel Gelişim Ligi 2.Grupta Somaspor, sahasında Turgutluspor U17 takımına 8-0 mağlup oldu.

Somaspor U 17 takımımız, ligin 12.haftasında Turgutluspor U17 takımını Linyit stadında misafir etti.
14 Ocak Cumartesi günü saat 12:00’da başlayan Tahir Saraç, H.Ziya Kürehan, U.Can Kürehan ve Uğur Onur Boy hakem triosunun görev yaptığı maçta Soma Spor U17 takımı, Turgutluspor U17 takımına 8-0 mağlup oldu.

Maçın detaylarına şuradan maç resimlerine ise haberin en alt kısmından bakabilirsiniz. Ayrıca bizi Somadaspor Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN