U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası Başlıyor

U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası Başlıyor

4 Haziran 2024 tarihinde başlayacak U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası, çeşitli illerde 38 grupta oynanacak

Grup müsabakaları sonucunda Türkiye Finalleri başlayacak. 2007 ve 2011 arası doğumlu futbolcuların mücadele edeceği U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası, Türkiye’nin dört bir yanında oynanacak maçlarla gerçekleştirilecek.

U17 Kızlar İzmir-3.Grupta mücadele edecek.

Temsilcimiz Soma Zafer Spor, Şampiyona ‘ya İzmir-3.Grubunda başlayacak. Grupta olan takımlar; Anadolu 45 FK, Çıkrıkçı Gençlik Spor, İzmir Gücü ve Soma Zafer Spor.

U17 Kızlar Türkiye Şampiyonasında ilk sınav Anadolu 45 FK ile

Grubun en iddialı takımı olan temsilcimiz ilk sınavına yarın (Salı) Soma Linyit Stadı’nda oynayacağı Anadolu 45 FK müsabakası ile başlayacak. İkinci Karşılaşmayı İzmir-Balçova’da İzmir Gücü ile,
Üçüncü Karşılaşmayı Turgutlu-Çıkrıkçı’da Çıkrıkçı Gençlik Spor ile oynayıp grup aşamalarını noktalayacak. Grup Şampiyonunun bir üst tura yükseleceği sistemde takımımıza başarılar dileriz.

Tüm Bayan Futbolu Haberleri İçin 👉 Buraya Tıklayınız!

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN