U15 Ligi Somaspor-Bandırmaspor Maç Resimleri

U15 Ligi Somaspor-Bandırmaspor Maç Resimleri

Somaspor U15-Bandırmaspor U15 maç fotoları. Somaspor U15-Bandırmaspor U15 maç resimleri. Somaspor U15-Bandırmaspor U15 maçının özeti.

Bölgesel Gelişim U15 Ligi’nde Somaspor U15 takımı, evinde konuk ettiği Bey Çimento Bandırmaspor‘a her iki yarıda yediği gollerle 2-0 mağlup oldu. Bey Çimento Bandırmaspor’u Somaspor önünde galibiyete taşıyan golleri; Yiğit Elmalı ve Muhammed Yasir Taş kaydetti.

Not: Karşılaşmaya ait resimlere haberin en alt kısmından bakabilirsiniz. Tüm Alt Yapı haberleri için buraya tıklayınız! Ayrıca bizi Somadaspor Facebook adresimizden de takip edebilirsiniz.

 Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN